Başkan Semizoğlu, “Çözüm için emek ve mesai harcıyor”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurulu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda, Borsa Başkanları ve Delegelerin katılımlarıyla online olarak gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile ilgili “Sektör temsilcilerimizden gelen taleplerle birebir ilgilenerek en kısa sürede çözümlenmesi için emek ve mesai harcıyor” dedi.

Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları, TOBB Delegeleri ve Genel Sekreterlerin katıldığı 78. Genel Kurul’da ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı ve TOBB Delegesi Şerif Mutlu, TOBB Genel Kurul Delegeleri Ali Deniz, Rasim Aktürk ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu; “Saygıdeğer Oda ve Borsa Başkanlarım, değerli Delegeler ve Genel Sekreterlerim başarı hepimizin başarısı, sizlerin işinizden gücünüzden ve ailelerinizden feragat ederek elde edilen bir başarı bu. İnşallah Haziran ayı içinde açık havada Ankara’da tekrar bir araya gelmeyi arzu ediyoruz. Ülkemizin gelişimine ve kalkınmasına sağladığınız katkılar için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Kıymetli büyüğümüz ve değerli Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu, iş dünyası temsilcileri olarak bizlere çalışmalarımızda konfor alanları sunuyor. Sektör temsilcilerimizden gelen taleplerle birebir ilgilenerek en kısa sürede çözümlenmesi için emek ve mesai harcıyor. Kendilerine iş dünyamıza verdiği ve vereceği destekler için bir kez daha şükranlarımız arz ediyor ve başarılarının devamını diliyorum”

Genel Kurul toplantısında, 2021 Yılı Faaliyet Raporu ve Bütçesi’nin onaylanması, 2021 yılı Mevzuat Komisyonu, AB Uyum Komisyon Raporu ve diğer raporlar onaylandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 14/05/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 168 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com