CHP’li Ömer Ar: “Aday olmam son bir buçuk güne sıkışan bir süreç”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeliği seçimlerinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olan İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Ar, kürsüde sitem dolu bir açıklamada bulundu. Ar, adaylık sürecinin son bir buçuk güne sıkıştığını belirterek, seçmen olan muhtarlara sizleri arayamadım dedi.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeliği seçimlerinde, aday olup seçime CHP’nin üyesi olarak giren İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Ar, sadece 10 oy aldı. Ar, seçimde oy verme işlemi başlamadan önce yapmış olduğu konuşmada ise sitem dolu bir açıklamada bulundu.

CHP İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Ar, “Benim aday olmam son bir buçuk güne sıkışan bir süreçtir. Kimseyi bir tahakküm altında bırakmak istemiyorum. Bu zaman sıkışıklığı nedeniyle kimseyi arama, oy isteme durumu içerisinde olmadım. Sizler bölgelerini temsil eden en iyi olan kişilersiniz. Daha önceden görev yapan üyeler benim için çok kıymetlidirler. İsmail Bey’e bugüne kadar yaptıkları için teşekkür ediyoruz.

İl Genel Meclisi ve hizmet birliği içerisinde olan arkadaşlarımız, bölgelerle temas halinde olup, istekleri, takip etmek-koordine etmek gibi görevleri vardır. Yani, beş tane A partisinden de olsa 5 tane B partisinde de olsa parayı veren devlet babadır. Benim üzerine basarak temas etmek istediğim konu saygı ve sevgi içerisinde olan rekabet hizmette kaliteyi getirir. Söylenecek on bin tane sorun vardır ama zaman o zaman değildir” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 13/05/2022, Cuma günü yayınlandı, 406 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com