Tabip Odası’nda Bayrak Değişimi

6 gün önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Tabip Odasında yapılan toplantının ardından yeni dönem başladı. Yeni dönem yönetimi devraldı. Dr. Ayşe Güneş yeni dönem Tabip Odası Başkanı seçildi.

Çanakkale Tabip Odası’nda yeni dönemde Sayman olarak görev alan Serkan Kap, “Bilindiği üzere 24 Nisan 2020 tarihinde yapılan seçim üzerine yeni yönetim ekibi olarak karşınızdayız. Yönetim kurulu üyeliğine seçilen kişiler olarak Naci Hasan Efendi, Serkan Kap, Pervin Yıldız, Ayşe Güneş ve Hacı Akbaş olarak istişare ettik. Görev dağılımını yaptık. Görev dağılımı sonrasında Ayşe Güneş, arkadaşımız başkanlığa seçilmiştir. Sayın Hacı Akbaş genel sekreter olarak görev yapacaktır. Ben de saymanlık görevinde bulunacağım. Seçimde onur kurulu üyelikleri, denetleme Kurulu ve büyük kongre delege üyelikleri oylandı. Konuyla ilgili basın açıklamamız olacak. Yedek üyelerimiz bu seçimde belirlendi. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu görevi layıkıyla yerine getiririz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra devir teslim töreni gerçekleşti. Eski Tabip Odası Başkanı Dr. Güleda Erensoy görevini ve mazbatayı teslim etti. Dr. Ayşe Güneş’e başarılar diledi. Yeni dönem Tabip Odası Başkanı Dr. Ayşe Güneş seçildi.

Ş. Ezgi Çolak


Bu haber 12/05/2022, Perşembe günü yayınlandı, 277 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com