“Bu Teknopark nedir? Ne işe yarar?”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Genel Meclisi’nin Mayıs ayı toplantılarının, ikinci birleşiminde, CHP Meclis Üyesi Sadık Göğüsgeren, Teknopark’ı gündeme getirdi. Göğüsgeren, “Teknopark nedir? Ne işe yarar?” sorularını yöneltti. Ayrıca, “Bu arkadaşlar bugüne kadar neler yapmış, bu konuda bilgi istiyoruz” ifadesini kullandı.

İl Genel Meclisi’nin Mayıs ayı toplantılarının ikinci birleşiminde, Teknopark gündeme geldi. Meclis Üyesi Sadık Göğüsgeren, Teknopark ile ilgili düşüncelerini meclise aktardı ve bilgi talep ettiğini belirtti.

CHP İl Genel Meclisi Üyesi Sadık Göğüsgeren, “Teknopark, Güney Marmara Kalkınma Ajansı’ndan da destek alıyor. Bu Teknopark nedir? Ne işe yarar? Yönetim Kurulunda kimler vardır? Bugüne kadar atılmış adımları nelerdir? Teknopark müdürünün buraya gelişi değil de bizim bütün arkadaşlar gidip, bizim orada yerinde, olanı biteni izah etmesini talep ediyorum. Teknopark’a meclis üyelerinin çoğu benim gibi yabancı.

Uygun görürseniz, bir gün, bir otobüs ile buradan gidelim. Bu arkadaşlar bugüne kadar neler yapmışlar, attıkları adımlar neler, bu konuda bilgi istiyoruz” dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 10/05/2022, Salı günü yayınlandı, 618 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com