Mülkiyeliler bir araya geldi

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunu Mülkiyeliler Buluşmasına Katıldı. Aktaş, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinin kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunu Mülkiyeliler buluşmasında öğrenciler ve mezunlar ile bir araya geldi.

ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunu Mülkiyeliler buluşması etkinliğine; Vali İlhami Aktaş’ın yanı sıra ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Yenice Kaymakamı Musa Göktaş, ÇOMÜ Rektör yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Erkul, Prof. Dr. Okhan Akdur ile Prof. Dr. Pelin Kanten, STK temsilcileri, Akademisyenler, SBF Mezunları ve öğrenciler katıldı.

Vali İlhami Aktaş, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat tarafından ilgiyle karşılandı. Aktaş ÇOMÜ Siyasal Bilimler Fakültesi öğrencileri ve mezunları ile bir araya geldi.

Ardından ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi anı defterini imzalayan Aktaş, ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesinin ilk emekli personeli Hatice Bereceli’ ye emeklerinden dolayı plaket verdi.

ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunu Mülkiyeliler Buluşma etkinliği anısına ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve beraberindeki heyetin katılımıyla Vali İlhami Aktaş, ÇOMÜ Siyasal Fakültesi’nde öğrenim görürken vefat eden Samet Boztepe ve vefat eden öğretim görevlisi Doç. Dr. Berna Burcu Yılmaz anısına fidan dikimi gerçekleştirildi.

Etkinlikte bir açıklamada bulunan Vali İlhami Aktaş, böyle bir organizasyon ile kendilerini bir araya getiren ve etkileşim imkânı sağlayan ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’a teşekkür etti.

ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunu Mülkiyelilere çalışma hayatlarında başarılar dileyen Aktaş, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunu Mülkiyeliler buluşması etkinliği, ÇOMÜ Müzik ve Performans Topluluğu tarafından icra edilen müzik dinletisinin ardından sona erdi.

Haber Merkezi


Bu haber 09/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 218 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com