Başkan Makas, “Çalmadık kapı bırakmadık”

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl ve Merkez İlçe Başkanlıkları tarafından, Ramazan Ayı aktif ve faal geçirildi. Mahalle iftarları her ilçede düzenli bir şekilde yapılırken, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile birlikte AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, sahada vatandaşlarla bir araya geldiler. İl Başkanı Naim Makas tarafından yapılan bilgilendirmede ise “Ramazan ayı vesilesiyle 10 bin 786 hane ziyareti gerçekleştirirken, 16 bin 489 hemşehrimiz ile iftarda bir araya geldik. 347 köye ziyaret gerçekleştirirken, 538 kahvehane ziyaretinde bulunduk” denildi.

AK Parti İl ve Merkez İlçe Başkanlıkları tarafından, Ramazan Ayı’nda mahalle mahalle iftarlar düzenlendi. Düzenlenen iftarlara çok sayıda yurttaş katılırken, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Başkanı Naim Makas, Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İlçe Başkanları her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, Ramazan ayının her günü saha çalışmaları ile dikkat çektiler.

İl Başkanı Makas tarafından ise yapılan yazılı basın açıklamasında, “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe Yönetimlerimiz, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte 11 ayın sultanı Ramazan ayında adeta çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadık.

Rahmet ayının bolluk ve bereketini halkımızla birlikte yaşadık. Birlik ve beraberliklerimizi güçlendirerek, hemşehrilerimizle birlikte ibadetlerimizi yaptık. Teşkilatlarımızın ve belediyelerimizin gönül sofralarında vatandaşlarımızla birlikte iftar yaptık. Esnaflarımız ve STK’larımızla bir araya gelerek, hasbihaller ettik. Kahvehanelerde hemşehrilerimizle buluşup, taleplerini dinledik. Buluşmalarımızda gerekli notlarımızı alıp, bu doğrultuda en verimli şekilde çalışmalarımızı yaptık. Hane, hasta ve taziye ziyaretlerinde bulunarak, hemşehrilerimizle yan yana olduk.

Ramazan ayı vesilesiyle 10 bin 786 hane ziyareti gerçekleştirirken, 16 bin 489 hemşehrimiz ile iftarda bir araya geldik. 347 köye ziyaret gerçekleştirirken, 538 kahvehane ziyaretinde bulunduk. Bin 810 gencimizle ‘Çaylar Bizden Sohbet Sizden’ programında bir araya gelirken, 14 bin 512 adet haneye ulaşıp, Ramazan kolisi ve alışveriş kartı dağıtımı yaparak, Ramazanın bereketini halkımızla birlikte paylaştık. 343 camide cemaatimiz ile bir araya geldik. 10 bin 586 gencimizle sahur programı gerçekleştirirken, 306 yavrumuza bayram hediyelerini ulaştırdık. 65 şehit ailemizi ziyaret edip, şehit yakınlarımız ile iftar yaptık. 729 hanede 65 yaş üzeri büyüklerimiz ile buluşurken, 121 hanede engelli bireyimizi ziyaret ettik. 3 bin 772 sıcak yemek ikramı ile 3 bin 485 kişiye iftara 5 kala etkinliğinde iftarlık dağıtımı yaptık.

Vatanımıza ve milletimize hizmet olan kutsal davamızın izinde bir önceki gününden daha çok çalışmayı gaye edinen birlik ve beraberliğinden güç alan teşkilatımızla 2023 hedeflerimizle, durmadan duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz.

AK neferler olarak, büyük ve güçlü Türkiye yolunda medeniyet sancağımızı hep daha ileriye taşıyacağız” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 09/05/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 160 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com