“FETÖ artıklarını denize dökeceğiz”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Kepez Belediye Meclis Grubu tarafından, yazılı basın açıklamasında bulunuldu. Bir hayli sert olan açıklamada “Çanakkale’deki son FETÖ artıklarını da denize dökeceğiz!” ifadesi kullanıldı.

AK Parti Kepez Belediye Meclis Grubu üyeleri tarafından, yazılı basın açıklamasında bulunuldu. Yapılan açıklamada Vildan Uysal, Hüseyin Dalaklı, Serkan Kale ve Erkan Kürşat Ertürk’ün adları bulundu. Bir hayli sert cümlelerin yer aldığı açıklamada “Çanakkale’de son günlerde küçük bir grup FETÖ artığının Çanakkale gündemini dezenformasyon çalışması yaptıklarını yakından izliyoruz.

Bu kerameti kendinden menkul emperyalizmin Çanakkale’de ki yerli işbirlikçileri 15 Temmuz darbe girişimi öncesindeki Çanakkale’yi özledikleri her hallerinden belli. Oysa ki çok şey değişti bunların abileri ablaları ya yurt dışına kaçtı ya tövbekar oldular.

Bu marjinal gruba bunları hatırlatmakta fayda görüyoruz. Gerçekleri kendilerinin (FETÖCÜLERİN) var oluş sebebi olan yalan haber – dezenformasyon üstüne kurdukları yalan dünyaları başlarına yıkmaya devam edeceğiz.

FETÖ ve FETÖ artıklarıytla ilk günkü kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceğiz. Son FETÖCÜ artıklarını da geldikleri yere yani Amerika’ya kovuncaya kadar mücadelemiz devam edecektir” ifadeleri yer aldı.

Haber Merkezi


Bu haber 05/05/2022, Perşembe günü yayınlandı, 519 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com