Farklı bir kamp açılıyor

7 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’de, anne ve babaların farkında ebeveynlik becerileri kazanacakları ebeveyn yaşantı kampı gerçekleştirilecek. 3 gün sürecek olan eğitimlerde, ebeveyn kendini ve çocuğunu yeniden keşfedecek.

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesi Adatepe Köyü’nde bulunan Hunnaphan Otel’de 24- 26 Haziran tarihleri arasında, Mindful Schools Institute (Farkanda Okullar Enstitüsü) öncülüğünde yapılacak olan etkinlikte eğitmenler; Psikodrama Terapisti, Mindfulness ve Sanat Terapi Uygulayıcısı Psikolojik Danışman Zühre Korkmaz, psikodrama, sanat ve mindfulness uygulamaları ile bireysel yolculuğunuzu destekleyecek. ‘Bir Öğretmenin Mutfağından’ adlı kitabı yazarı Okul Öncesi Eğitim ve Çocuk Gelişim Uzmanı Serap Mutlusoy ise çocuklarınızın psikomotor, sosyal duygusal ve bilişsel becerilerini destekleyebileceğiniz atölye çalışmaları gerçekleştirecek.

Oksijen deposun Kazdağları’nın eteklerinde yer alan bu Adatepe köyünde sınırlı sayıda katılımcıların yer alacağı eğitimler, 2 gece 3 gün (konaklamalı) artı 1 gün çevrimiçi paylaşım ve süpervizyon desteği ile tamamlanacak.

Haber Merkezi


Bu haber 05/05/2022, Perşembe günü yayınlandı, 1097 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com