Vali Aktaş’tan bayram ziyaretleri

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, Ramazan Bayramı münasebetiyle Hastane Bayırı Şehitliği ile aziz şehitlerin ailelerini ve gazi Recai Özkan’ı ziyaret etti. Aziz şehitlerin kabirleri başında dua okuyan Vali Aktaş, şehitleri rahmet, minnet ve şükranla yad etti.

İlk olarak Hastane Bayırı Şehitliği ziyaretinin ardından Vali İlhami Aktaş, 08.07.2003 tarihinde Tunceli ilinde hain terör örgütü unsurlarının askeri konvoya düzenlediği saldırı sonucu şehit düşen Er Engin Eriş’in ailesini ziyaret etti. Ziyarette Vali Aktaş, Şehit Engin Eriş’in annesi Faize Erişi ile bir süre görüşerek sohbet etti ve aziz şehidi rahmet ve minnetle yad edip şehit annesi Faize Eriş’in Ramazan Bayramı’nı kutladı. Vali İlhami Aktaş, şehadete yürüyen aziz şehitlerin geride bıraktıklarına sahip çıkmanın kendileri için borç olduğunu ifade etti. Ziyaretin ardından Vali Aktaş, Ramazan sebebiyle Kıbrıs Barış Harekatı gazisi Recai Özkanı’ı ziyaret etti. Kıbrıs Gazisi Recai Özkan ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, Ramazan Bayramı’nı tebrik ederek sağlıklı ve mutlu hayat sürmesi temennisinde bulundu.

Vali İlhami Aktaş’ın şehit ailesine ziyareti ve gazi ziyaretleri esnasında yanında  İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 04/05/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 185 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com