“Bayramınız kemerli olsun”

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter
İçişleri Bakanlığı tarafından Ramazan Bayramı tatilinde kazaları en aza indirmek amacıyla başlatılan “BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN” kampanyası kapsamında Vali İlhami Aktaş, Kurşunlu Köyü Dörtyol Jandarma Uygulama Noktasında denetimlere katıldı.
Trafik kontrol noktasında seyir halindeki sürücüler ve vatandaşlar ile sohbet eden Vali İlhami Aktaş, araç sürücülerine ve yolculara emniyet kemeri takılması, aşırı hız yapılmaması ve araç seyir halinde iken sürücülerin cep telefonu ile ilgilenmemeleri konusunda uyarıda bulunarak trafik kurallarıyla ilgili uyarıcı bilgilerin yer aldığı broşürler dağıttı.
Araç içerisinde bulunan çocuklara aşırı hız, emniyet kemeri kullanımı, seyir halindeyken cep telefonu kullanımı ve kural ihlallerine karşı ebeveynlerini uyarmalarını isteyen Vali İlhami Aktaş, çocuklara kırmızı düdük ve tişört hediye etti.
Trafikte yalnız olunmadığını ve başkalarının hayatını da düşünerek trafik kurallarına uyulmasının hayati önem taşıdığına vurgu yapan Vali Aktaş, vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlayarak kazasız hayırlı yolcuklar yapmaları temennisinde bulundu.
Kurşunlu Köyü Dörtyol Jandarma Uygulama Noktasında gerçekleştirilen trafik denetimlerinde İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yasin Pala, İl Jandarma Komutan Yardımcıları J.Albay Selim Karaca ,  J.Albay Özgür Türkan ile Jandarma ve Emniyet personelleri bulundu.

Bu haber 30/04/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 203 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com