Müdür Baştürk hastaneleri tek tek ziyaret ediyor

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk, göreve geldiği günden bu yana saha çalışmaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Müdür Baştürk, özellikle hastane ve ilçe ziyaretleri ile öne çıkarken, geçtiğimiz gün ise Ayvacık Devlet Hastanesi ziyaret edildi. Ziyaret sonrasında ise sağlık personelleri oruçlarını birlikte açtılar.

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmede, “İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Gökhan Baştürk, Ayvacık Devlet Hastanesini ziyaret etti. Ziyarette; Kamu Hastaneleri Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Yavuz Adanur da yer aldı. Baştürk, Hastane yönetimi ve yetkililerden sunulan hizmetlerin güncel durumu hakkında bilgi aldı.

Hastanemizde görev yapan hekimlerimiz Sağlık çalışanlarımız ile sohbet eden Müdürümüz, pandemi döneminde sunulan sağlık hizmetlerindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ardından Ayvacık Kaymakamımız Sayın İlker Eker’in teşrifleriyle hastane yöneticileri ve sağlık çalışanlarıyla birlikte iftar yaparak beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 29/04/2022, Cuma günü yayınlandı, 166 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com