Gençler Bayramiç’te coşacak

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç Kazdağ Gençlik Festivali’nin içeriğini belirleyen Bayramiç Belediyesi, gençler  ile buluşmak için gün sayıyor. 21-22 Mayıs tarihlerinde Hacıkayyum Çamlığı’nda yapılacak olan festival, içeriği zengin dopdolu programıyla büyük ilgi çekiyor.

Bayramiç Belediyesi, 21-22 Mayıs tarihlerinde Hacıkayyum Çamlığı’nda gerçekleştireceği Kazdağ Gençlik Festivali’ne hazırlanıyor. +1 ve Göklin İçecek sponsorluğunda yapılacak olan festival, dopdolu programıyla büyük ilgi çekiyor. Festivalin ilk günü Yüksek Sadakat ile Alper Bakiner’in solistliğini yaptığı Luxus sahne alırken, ikinci gün Pera, Berkan Şal, Berkay Karaman, Fermanpro ve Tuna söyledikleri şarkılarla gençleri coşturacak. İdastar Amatör Ses Yarışması, ödüllü ve eğlenceli yarışmaların olacağı festivalde; aktivite stantları, ücretsiz kamp alanları ve şehir içi otobüs turları bulunacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Gençlik festivali halkımıza verdiğimiz sözler arasındaydı. Pandemi nedeniyle bu zamana kadar ertelendi. Biz gençlerin coşup eğleneceği, birlikte harika zaman geçireceği ve güzel anılar biriktireceği bir festival gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için de oldukça ayrıntılı ve özenli çalışıyoruz. Bu festivali sadece ilçemizde değil, ülke genelinde etki yaratan bir festivale dönüştürmek istiyoruz” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/04/2022, Cuma günü yayınlandı, 337 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com