Başkan Kaçağı Yakaladı

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, Ankara yolunda yapmış olduğu bir sosyal medya paylaşımı ile dikkatleri üzerine topladı. Başkan Çetin, adada sit alanı içerisine yapılan kaçak yapının tespit edildiğini ve bu kaçak yapının ise adada yaşayan bir mimara ait olduğunu belirtti. Başkan Çetin “Çevreci yaklaşımlar sergilerlerken kendilerinde her şeyi yapabilme hakkı gören Çelik bey ve bunun gibi arkadaşlar. Gökçeada da beraber yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Gökçeada’da sit alanı içerisine yapılan bir yapının kaçak olduğu, Gökçeada Belediyesi Zabıta ekiplerince tespit edildi. Bir hayli büyük olan yapı ile ilgili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ise sosyal medya hesabından bir bilgilendirmede bulundu.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, söz konusu husus ile ilgili, sosyal medya paylaşımında “İlçemiz atık su arıtma tesisi protokolünün imzası için Ankara yolundayken Zabıta arkadaşlarım kentsel sit içerisinde tespit ettikleri kaçak inşaat fotoğrafları gönderdiler. Kim yapıyor diye sorduğumda, Çelik Avcıtuncer olduğunu duymaz mıyım. Daha dün gece Gizli Limanı katledeceğimizi iddia ederek paylaşım yapan Mimar arkadaş. Gökçeada’ya gelip entellektüel yaklaşımda olduğunu sanan, halka üst perdeden bakan, çevreci yaklaşımlar sergilerlerken kendilerinde her şeyi yapabilme hakkı gören Çelik bey ve bunun gibi arkadaşlar. Gökçeada da beraber yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 29/04/2022, Cuma günü yayınlandı, 421 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com