Tarım arazileri ele alındı

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Toprak Koruma Kurulu Toplantısı, Vali İlhami Aktaş başkanlığında Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl Toprak Koruma Kurulu Toplantısına; Vali Yardımcısı – İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir Çelen, İl Defterdar V. Osman Çitgez, DSİ 252. Şube Müdürü Murat Lütfü Güldoğan, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ferhat Güvel, Çanakkale Belediyesi Temsilcisi Göksel Koyuncu, Çanakkale Ticaret Borsası Temsilcisi Melih Gündoğdu, Çanakkale Ziraat Mühendisleri Odası Temsilcisi Hicri Nalbant, TEMA Vakfı Temsilcisi Murat Türkeş, ÇOMÜ Temsilcisi Fırat Alatürk, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü personelleri katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan sunumla başlayan toplantıda, tarım arazilerinin korunması, geliştirilmesi ve verimli kullanılmasına yönelik yapılan inceleme, değerlendirme ve izleme faaliyetleri, ortaya çıkan olumsuzluklar ve ilgili sorunları giderici önlemlere ilişkin konular ele alındı.

Gündemde yer alan konuların görüşülerek karara bağlandığı toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Haber Merkezi


Bu haber 28/04/2022, Perşembe günü yayınlandı, 170 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com