Ak Parti teşkilatı Lapseki’de

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Lapseki Belediyesi tarafından, ilçede düzenlenen iftar programına AK Parti İl Başkanı Naim Makas başta olmak üzere, AK Parti teşkilatları da katılım sağladılar. Lapseki’de metrelerce uzayan iftar sofrasında, vatandaşlar oruçlarını açtılar. Yüzlerce yurttaşın düzenlenen programa katılım sağladıkları görüldü.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve teşkilatlar, hemen hemen her ilçede, Ramazan ayı boyunca iftar programlarına katılım sağladılar. Geçtiğimiz günlerde Gökçeada’da program düzenlenirken, dün ise Lapseki’de sofralar kuruldu.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, gerçekleşen iftar programı ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmede “Lapseki Belediyemizin düzenlemiş olduğu iftara katılarak, hemşehrilerimizle bir araya geldik.

İl Genel Meclis Başkanımız Nejat Önder, Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, İlçe Başkanımız Namık Ergin, İl Genel Meclis Üyelerimiz, İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte Lapseki Belediyemizin iftarına katıldık.

İftar programında hemşehrilerimizle bir araya gelerek, hayırlı kandiller dileyip, oruçlarımızı birlikte açtık” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 28/04/2022, Perşembe günü yayınlandı, 160 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com