Araz’dan Genel Merkez’de turizm atağı

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Maydos Restaurant ve Hassle Free Seyahat Acentası sahibi aynı zamanda CHP İstanbul İl Turizm Komisyonu Üyesi Hanifi Araz, geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi temasta bulundu. CHP Genel Merkezi’nde, partinin lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Araz, Çanakkale turizmi de dahil olmak üzere turizm konusunda birçok konuyu masaya yatırdık dedi.

Geçtiğimiz günlerde Çanakkale isimler, Ankara’da bir dizi temasta bulundular. Siyasi temaslardan ziyade, Ankara’ya giden Maydos Restaurant ve Hassle Free Seyahat Acentası sahibi aynı zamanda CHP İstanbul İl Turizm Komisyonu Üyesi Hanifi Araz, CHP Genel Merkezi’nde turizmi ele aldı.

Turizm Haftası dolayısıyla, gerçekleşen ziyarette Ankara’da Çanakkale turizmi de dahil olmak üzere, turizmin yol haritası üzerine istişarelerde bulunuldu.

Konuyla ilgili gazetemize değerlendirmede bulunan Araz, “Bizim İstanbul’da yaklaşık 1 sene önce kurulan Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Örgütü’nün bünyesinde, turizm komisyonumuz var. Turizm Haftası’nı da fırsat bilerek, turizmin sorunları ve geleceği ile ilgili, ülke komuoyuna bilgiler aktarabilmek için Genel Başkanımızın grup toplantısında hazır bulunduk.

Genel Başkanımız, Türkiye’de turizm haftasında, turizmden bahseden tek liderdir. Kayıtlara bakıldığında görülebilir. Kimse turizm haftasında, turizmin geleceği ile ilgili bir şey söylememiştir. Biz çalışma raporlarını Sayın Genel Başkanımıza ilettik. Grup Başkanvekillerimizi ve pek tabi ki Genel Başkan Yardımcımız Muharrem Erkek’i ziyaret ettik. Turizm ile ilgili düşüncelerimizi ve gelecek vizyonumuzu kendilerine aktardık.

Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında turizm başka bir vizyonla karşımıza gelecektir” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 26/04/2022, Salı günü yayınlandı, 261 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com