Biga’da 23 Nisan şenlikleri gerçekleşti

1 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birbirinden güzel etkinliklerin olduğu 23 Nisan Şenliği ile çocukların keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağladı. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Bugün evlatlarımız ve ailelerimizle birlikte ayrı bir heyecan, ayrı bir coşku içindeyiz. Çünkü son iki yıldır maalesef 23 Nisanlar dahil olmak üzere tüm özel günlerimizi buruk kutladık. Çocuklarımızın bir araya gelerek oluşturdukları neşeyi, cıvıltıları ve gülümseyişi çok özlemiştik” dedi.

Pandemi nedeniyle bir araya gelip kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl muhteşem görüntülere sahne oldu. 23 Nisan’ın 102. yıldönümü etkinlikleri kapsamında ilk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda Çelenk Sunma Töreni yapıldı. Törenin ardından ise saat 10:00’da İlyas Bayram Stadyumu’nda kutlama programı gerçekleşti.

Biga Belediyesi tarafından organize edilen ve Adapark’ta yapılan 23 Nisan Şenliği’nde ise yüzlerce çocuk doyasıya eğlenerek neşe dolu bir gün yaşadı. Birbirinden eğlenceli gösteri, yarışma, ikram ve etkinliklerle uzun zamandan beri hasret kaldıkları güne kavuşan minikler unutulmaz bir gün yaşayarak aileleriyle birlikte 23 Nisan’ı doyasıya kutladı. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve eşi Feride Erdoğan da etkinlik alanında çocukların bayramını kutlayarak onların sevinçlerine ortak oldu.

Özlenen 23 Nisan coşkusuna kavuştukları için mutlu olduklarını söyleyen Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Bugün evlatlarımız ve ailelerimizle birlikte ayrı bir heyecan, ayrı bir coşku içindeyiz. Çünkü son iki yıldır maalesef 23 Nisanlar dahil olmak üzere tüm özel günlerimizi buruk kutladık. Çocuklarımızın bir araya gelerek oluşturdukları neşeyi, cıvıltıları ve gülümseyişi çok özlemiştik. Çelenk sunma törenimiz, İlyas Bayram Stadyumu’ndaki kutlama programlarımız ve Adapark’ta düzenlediğimiz şenlikle birlikte muhteşem bir gün geçirdik. Bir araya geldiğimiz çocuklarımızla 23 Nisan’a bu yıl çok coşkulu yaşadık” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 25/04/2022, Pazartesi günü yayınlandı, 343 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com