Vali Aktaş koruyucu aileler ile buluştu

4 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, Çanakkale Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen iftar programında koruyucu aileler ve çocuklarla bir araya geldi.

Deniz Polis Evi’nde düzenlenen iftar programına Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli ile koruyucu ailelerimiz ve çocuklarımız katıldı.

Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, masaları tek tek gezerek konuklarıyla yakından ilgilendiler ve onlarla bir süre görüşerek sohbet ettiler.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve akşam ezanının okunmasının ardından Vali Aktaş, koruyucu aileler ve çocuklarla birlikte oruç açtı.

Aile olmanın kan bağından ziyade can bağı ile mümkün olduğunu belirten Vali Aktaş, Kendi hayatlarını, kendi evlerini, evlatlarımıza, açıp onlara yaşamı paylaşmanın ve birbirine kenetlenerek destek olmanın ve en önemlisi aile hissiyatı yaşatmalarının, gelecek nesillere de güzel bir örnek olduğunu ifade ederek tüm katılımcılara hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 22/04/2022, Cuma günü yayınlandı, 227 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com