DEVA Partisi basın ile bir araya geldi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca, Merkez İlçe Başkanı Kemal Kavut ve yönetim kurulu üyeleri dün akşam basın mensuplarıyla iftarda bir araya gelerek sorularını yanıtladı. Yemeğin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Karaca yeni kurulan partiler arasından sahada en çok aktif şekilde rol alan partinin DEVA Partisi olduğunu belirtti.

Ramazan Ayının sonlarına doğru gelirken geleneksel iftarlar gerçekleşmeye devam ediyor. Kuruluşundan itibaren aktif şekilde sahada olan DEVA Partisi dün akşam basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. İftarda taze Başkan Kemal Kavut ve yönetim kurulu üyeleri basına tanıtıldı. İftarda barınma sorunundan seçim dönemine kadar birçok konu konuşuldu. DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Kemal Kavut yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti: DEVA Partisi çatısı altında Çanakkale’mizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmayı kendimize ilke edindik. Tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle eşsiz güzellikler sunan Çanakkale’mizin layık olduğu ilgiye, yatırıma ulaşması için var gücümüzle çalışacağız.

Genç ve kaliteli bir kadromuz var. Her biri; kendi mesleklerinde rüştünü ispatlamış, başarıya ulaşmış ve şimdi de Çanakkale’ye siyaseten faydalı olmak için elini taşın altına koyarak bu yola çıkmıştır. Çanakkale’deki sorunları biliyoruz. Sorunları çözmek için yol haritamız var, gençliğimiz var, enerjimiz var, en önemlisi işi bilen liyakatli kadrolarımız var. Genel başkanımız Ali Babacan’ın da sıkça ifade ettiği üzere “siyasette güven çok önemlidir. Bu sebeple konuştuğumuz zaman doğru olanı konuşacağız. Verdiğimiz sözü tutacağız ve adaletten hiçbir zaman ayrılmayacağız.” dedi.

Nedim Bayhan


Bu haber 22/04/2022, Cuma günü yayınlandı, 300 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com