Provası dahi nefes kesti

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yurtiçinde ve yurtdışında yapılan gösteri uçuşları ile yürekleri ağızlara getiren ve göğsümüzü kabartan SoloTürk, üç gün Çanakkale’de gösteri uçuşu gerçekleştirecek. 23-24-25 Nisan tarihlerinde SoloTürk, Çanakkale’de gösteri uçuşları yapacak olurken, prova uçuşları dahi nefes kesti.

Türk Yıldızları ile birlikte akrobasi ve hava kuvvetleri denince akla ilk gelen SoloTürk ve Türk Yıldızları olmaya devam ediyor. Bayramlarda ve özel günlerde yapılan gösteri uçuşları ise yediden yetmişe ilgi ile takip ediliyor.

Çanakkale’de ise SoloTürk, 23-24 ve 25 Nisan’da gösteri uçuşu gerçekleştirecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, gösteri uçuşu gerçekleşecek olurken, uçuş 3 gün farklı programlar ile sürecek.

23 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, gösteri uçuşu, saatler 15.30’u gösterdiğinde başlayacak ve Anadolu Hamidiye Tabyaları’ndan takip edilecek. 24 Nisan’da, saatler 16.30’u gösterdiğinde uçuş Şehitler Abidesi’nde yapılacak. 25 Nisan’da ise saat 11.50’de Şehitler Abidesi’nde son uçuş programı hayat bulacak.

SoloTürk’ün prova uçuşları ise Çanakkale’nin birçok noktasında takip edilirken, prova dahi nefes kesti.

Tunahan Ünsal


Bu haber 21/04/2022, Perşembe günü yayınlandı, 300 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com