EYT’lilerden Zafer Partisi teması

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Çanakkale Şubesi, son günlerde saha çalışmalarına hız vererek, siyasi parti temsilcileri ile bir araya geliyorlar. Geçtiğimiz gün ise Zafer Partisi İl Başkanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirildi.

EYT’liler ve mülteciler ile ilgili çalışmaları ile dikkat çeken Zafer Partisi, geçtiğimiz gün Emeklilikte Yaşa Takılanlar Çanakkale Şubesi yönetimini misafir ettiler. Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir ile EYT Derneği Şube Başkanı Murat Çağlayan istişarelerde bulundular. EYT’liler ile ilgili Zafer Partisi’nin bir çalışmada bulunduğunu belirten Çağlayan, konu siyaset üstüdür ama siyasiler ile her türlü temasta bulunuyoruz. Kendimizi, taleplerimizi, beklentilerimizi anlatmaya karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz dedi.

Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir ise EYT’lilerin sorunlarının bilindiğini, üzerinde çalışıldığını ve mağduriyetlerin giderilmesi gerektiğini belirtti.

Karşılıklı istişarelerle geçen buluşma, Murat Çağlayan’ın, Zafer Partisi İl Başkanı Demir’e önümüzdeki günlerde İstanbul’da gerçekleşecek olan büyük miting için davetiye vermesi ile son buldu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 21/04/2022, Perşembe günü yayınlandı, 386 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com