AK Parti Avrupa kıtasında

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Başkanlığı tarafından, Ramazan ayında başlanılan saha çalışmaları son sürat devam ediyor. İl Başkanı Naim Makas, geçtiğimiz gün Eceabat’ta programdaydı. Behramlı ve Alçıtepe Köyleri ziyaret edildi ve vatandaşlarla istişarelerde bulunuldu.

AK Parti saha çalışmalarına son sürat devam ediyor. İki kıtada devam eden çalışmalar, Eceabat’taydı. Ramazan ayında, vites yükselten AK Parti, Eceabat’ta da hem köylere ziyaret edildi hem de vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, gerçekleşen programla ilgili “Behramlı ve Alçıtepe köylerimizi ziyaret ederek, hemşehrilerimizle istişarelerde bulunduk.

Eceabat İlçe Başkanımız İlker Güven, Gelibolu İlçe Başkanımız Serhad Sürücü, İl ve İlçe Yöneticilerimiz, Muhtarlarımız ve Köy Temsilcilerimizle birlikte Behramlı ve Alçıtepe köylerimizi ziyaret ettik.

Hemşehrilerimizle istişarelerde bulunup, taleplerini not aldık, misafirperverlikleri için değerli hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

Güçlü teşkilatımızla, kutlu mücadelemiz için gecemizi gündüzümüze katarak, çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 21/04/2022, Perşembe günü yayınlandı, 231 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com