Turizmciler iftarda buluştu

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, Turizm Haftası nedeniyle Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Akol Hotel’de düzenlenen iftar programına; Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Nilgün Cura Gökser, turizmciler ve otel sahipleri katıldı.

İftar programında; ilimizin turizm potansiyelinin yükseltilmesi ve daha etkin tanıtılması için emek harcayan Çanakkaleli turizmcilerin “Turizm Haftası”nı kutlayan ve Ramazan ayının ülkemize, İslam dünyasına huzur getirmesini temenni eden Vali İlhami Aktaş, “Rabbim Ramazan ayını en güzel şekilde geçirip, Bayrama sağlıkla, huzurla ulaşmayı nasip etsin“ diye konuştu.

Çanakkale’nin sahip olduğu tarihi, doğal ve turistik zenginliklerinin de ele alındığı iftar programında Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Nilgün Cura Gökser, Çanakkale turizmine sağladığı katkılardan dolayı Vali İlhami Aktaş’a teşekkür ederek, hediye takdim etti.

Haber Merkezi


Bu haber 20/04/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 189 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com