Başkan Çetin’den müdürlüğe tepki

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Resmi plaka Zabıta aracı, geçtiğimiz gün Gelibolu Eceabat karayolu üzerinde kaza yaptı. Kazada araç kullanılamaz hale gelirken, zabıta görevlileri ise yaralandı. Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ise konuyla ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Başkan Çetin, Eceabat’ta belediyenin yaptığı inşaatın mühürlendiğini belirtirken, “Başka gün mü bulamadınız” dedi.

Geçtiğimiz gün Eceabat Gelibolu karayolu üzerinde resmi plakalı zabıta aracı kaza yaptı. Feci kazada, araç kullanılamaz hale gelirken, araç içerisinde bulunan Zabıta görevlileri ise yaralandılar. Belediye personelleri hastanede tedavi altına alınırken, hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

Öte yandan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ise sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Başkan Çetin, Eceabat Belediyesi tarafından yaptırılan inşaatın mühürlendiğini belirtti ve söz konusu durum ile ilgili “İYİ Parti’li Eceabat Belediyesi’ne ait zabıta aracıyla kaza yapan belediye çalışanlarına ve tüm Eceabatlılara geçmiş olsun. Böyle üzücü olayın yaşandığı günde belediyenin yaptığı inşaatı mühürlemeye gelen Çevre ve Şehircilik çalışanları herkes can derdindeyken başka gün mü bulamadınız” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 20/04/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 673 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com