Ganyan’a Bomba!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Altını Ganyana, Bomba üstüne Bomba düşüyor. Bazen içerden, bazen dışarıdan. Önce,Seçim yasası değişikliği, masayı sallamıştı.Sonra Ümit Özdağ Mansur Yavaş diyerek Bombayı ortaya bıraktı.Son olarak ta,Demokrat Parti Lideri,masayı devirdi.’Altılı masanın etkisiz elemanı’ deyip alay ettiler.Küçümsediler.Dalga geçtiler, aşağıladılar.Ama ne oldu?O alay ettikleri insan bir küredi,ortalığı toz duman etti.!
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Hafta sonu durduk yere, klavyenin başına geçip, garip bir tivit attı. Tivit değil, pimi çekilmiş el bombası! Hani deyim yerindeyse raconu kesmiş Gültekin! Kesmek ne kelime doğramış adeta! İttifakın iki ortağını tokat manyağı yapmış! Yaman kabadayıymış! Kadırgalı Eşref yanında halt etmiş!’Türk Milleti’nin, Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili beklentisinin, üç
ölçüsü var’ diyor Gültekin Uysal! Sonra da başlıyor sıralamaya! Uysal’ın birinci ölçüsü ’20 yıllık Ak Parti döneminde sorumluluğa ortak olmamış olmak’.Davutoğlu ve Babacan’a ‘siz aday olamazsınız’ diyor açıkça.’Ağzınızla kuş tutsanız nafile’ demeye getiriyor!Anlayacağınız DP Lideri,, Altılı ganyanda koşmaya hazırlanan iki lideri,yarış dışı bırakıyor .Allah aşkına.Daha ortada fol yok,yumurta yok iken,bir araya gelemeyen,her kafadan bir ses çıkartan bir oluşumdan,memlekete fayda gelir mi?Millet bunu görüyor.Ne diyor?”Daha bunlar kendi aralarında bir araya gelemiyor. Allah korusun yarın iktidara gelirse neler olur düşünmek istemiyoruz”.         Bakınız. Bu “Kırk yamalı Bohça’dan bir şey olmaz. Kendileri de biliyor. seçim yasası çıkmadan, bir iki milletvekili kaparız düşüncesindeydiler. O da hüsran oldu. Şimdi Üçüncü ittifak peşindeler. Peki, 6 artı 1 ekibi ne olacak. İP de çıkacak. Herkes kendi ipini, kendi çekecek. HDP eş başkanın gördünüz. Yaptığı açıklamada,7 parti görüşüyoruz. İstişare yapıyoruz demedi mi? Yahu. Bu da mı yalan?

Gülmece

Adam otomobil galerisinin müdürünü  telefonla arayarak “ Çok affedersiniz, karım biraz önce beni aradı, sizinle vitrininizdeki Volkswagen Golf  hakkında görüşmek istiyor…” demiş,“ Bizim vitrinimizde Volkswagen Golf marka araba yok ki?” diye cevap vermiş müdür, “ İşte sizinle o konuyu görüşecek…” demiş adan sıkılarak,“ Kendisi biraz önce aradı ve şu anda var”. Sağlıcakla kalınız.

 


Bu haber 19/04/2022, Salı günü yayınlandı, 468 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com