Kabakcıoğlu ve yönetimi hazır

4 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Emel Kabakcıoğlu ve yönetim kurulu adayları, dün Çanakkale Belediyesi Çalışanları Sosyal Tesisleri Ercan Adsız toplantı salonunda, basın mensupları ile bir araya geldiler. Aday tanıtım toplantısında, yönetim kurulu adayları tek tek kendilerini tanıttılar.

Terziler Esnaf Odası, 30 Ocak Pazar günü olağan seçimli genel kurulunu gerçekleştirecek. Dün ise başkan adaylarından Emel Kabakcıoğlu ve yönetim kurulu adayları basın mensupları ile bir araya geldiler. Saat 11.30’da Ercan Adsız toplantı salonunda gerçekleşen aday tanıtım toplantısında, yönetim kurulu adayları tek tek kendilerini tanıttılar ve toplu bir şekilde kameraların karşısına geçtiler. Seçime hazır olduklarını belirten Başkan Adayı Kabakcıoğlu, aynı zamanda toplantıda, vaatlerini de sıraladı.

Vaatler arasında, “İletişimi kuracağız. TESK kartların anlaşmalı üye iş yerlerinde aktif bir şekilde kullanımını sağlayacağız.

Evrak ve proje hazırlama desteği vereceğiz. Pazar yerinin sorunlarını çözeceğiz. Odamıza ait lokal oluşturacağız. Odamıza kayıtlı yaklaşık 700 üyemize en iyi şekilde hizmet sunacağız” cümleleri yer aldı.

Yönetim kurulu adaylarının tek tek kendilerini tanıttıkları toplantı, konuşmaların ardından son buldu.

Yönetim Kurulu adayları ise Şaver Akın, Cenk Yener, Müzeyyen Ateş, Somer Yanbıçak, Bora Sakarya, Kenan Kesebir, Büşra Atak, Cem Erdinç, Zerrin Daldaban oldu.

Tunahan Ünsal

 


Bu haber 25/01/2022, Salı günü yayınlandı, 472 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com