ÇTSO’dan üyelerin çocuklarına destek

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü ve İSTEK 1915 Çanakkale Okulları arasında indirim protokolü imzaladı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü ile düzenlenen protokol töreninde, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal, Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü Müdürü Mehmet Kalkan ve İlkokul Müdürü Vildan Sarp hazır bulunurken; İSTEK 1915 Çanakkale Okulları’ndan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ve Genel Sekreter Sema Sandal, İSTEK 1915 Çanakkale Okulları Kampüs Müdürü Uğur Koyuncu ve Veli İlişkileri Uzmanı Derya Kuzulu katılım sağladı.

Başkan Selçuk Semizoğlu, yapılan protokoller ile ilgili olarak “Son dönemde özel okulların Çanakkale’ye olan ilgisinin farkındayız. Çanakkale’miz büyüyor, nüfusumuz genişliyor. Bizler bu büyümenin bölgemize pozitif kazançlar getirmesi için çalışıyor ve yeni projeler üretiyoruz. Çanakkale’de eğitime en fazla katkı veren Kurum olduğunuzu söyleyebilirim. Eğitim kalitesi, bir toplumun en önemli temel taşlarını oluşturan evlatlarımızın geleceği için olmazsa olmazlarımız arasındadır” dedi.

Bahçeşehir Koleji Çanakkale Kampüsü ve İSTEK 1915 Çanakkale Okulları ile yaptıkları anlaşma ile 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olmak üzere odaya kayıtlı üyelerin ve çalışanların çocuklarının bu eğitim indiriminden yararlanabileceğini belirti.

Haber Merkezi


Bu haber 20/01/2022, Perşembe günü yayınlandı, 219 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com