“Ben yok, biz olacağız”

6 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Berberler ve Kuaförler Odası, önümüzdeki günlerde olağan genel kurula gidecek. Mevcut Başkan Ayhan Engin yeniden aday olurken, seçimlerde Orhan Topçu bende varım dedi. Topçu, seçim için çalışmalara başlarken, “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Değişime ayak uydur, çağı yakala. Ben yok, biz olacağız” ifadelerinde bulundu.

Esnaf odalarında genel kurul heyecanları yaşanmaya devam ederken, önümüzdeki günlerde Berberler ve Kuaförler Odası’da genel kurula gidecek. Mevcut Başkan Ayhan Engin, yeniden başkan adayı olurken, bir diğer aday ise Çarşının tanınan berberlerinden Orhan Topçu oldu.

Topçu yapmış olduğu basın açıklamasında, “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Değişime ayak uydur çağı yakala. Ben yok biz olacağız.

Meslektaşlarımıza kendi branşlarında oluşan bütün yeniliklerle ilgili gereken bütün tanıtım ve eğitimi vereceğiz. Ayrıca bu eğitimleri de olabildiğince ayağımıza getireceğiz.

Odamıza bağlı esnaflarımıza spor faaliyetleri, sosyal aktiviteler, tanışma, kaynaşma ve tatil aktiviteleri düzenleyeceğiz.

Odamız üyelerinin faydalanabilmesi için olabildiğince çok Firma ile görüşüp indirim anlaşmaları yapacağız. Örneğin; özel hastane, özel okul, petrol istasyonu, market vb.

Toplantı, eğitim seminer gibi aktivitelerimizi yapabileceğimiz güzel bir salonu odamız bünyesine kazandırmaya çalışacağız.

Mesleki Eğitimle diyalog içerisinde esnaflarımıza yardımcı personel temini için yardımcı olacağız.

Çanakkale Berberler ve Kuaförler Odasına ait resmi sosyal medya (facebook, Instagram) hesapları kurularak aktif ve güncel şekilde erişilebilir hale getireceğiz.

Çanakkale Berberler ve Kuaförler Odasına bağlı üyelerimizin içinden şehrimizi Türkiye’de temsil edecek Show ekibi kuracağız.

Mesleğe eğilimi olan öğrencilerimizi mesleğimize kazandıracağız.

Hiç kimseye menfaat sözü vermeden bütün meslektaşlarımızın ortak menfaatlerini koruyarak şeffaf, hesap veren bir yönetim anlayışı içerisinde…” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 20/01/2022, Perşembe günü yayınlandı, 318 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com