Belediye çalışanı sonsuzluğa uğurlandı

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz gün belediyenin şantiyesinde bulunan yanıcı madde dolu varilin alev alması sonucu hayatını kaybeden Kepez Belediyesi’nin Halk Kafesi çalışanı Ali Şahin, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Yaşanan elim kazanın ardından hastaneye kaldırılan Kepez Belediyesi çalışanı Ali Şahin, hayatını kaybetmesinin ardından naaşı önce kendi evine ardından da ailesinin evine götürüldü. Son olarak Kepez Belediyesi binasının önünde tören düzenlendi. Burada konuşma yapan Kepez Belediyesi Birol Arslan, gözyaşlarını içinde, “Çok üzgünüz. Salı günü gerçekleşen elim kazada kardeşimizi kaybettik. Ali’yi uzun yıllardır tanırım. Beraber arkadaşlık ettik. Çok çalışkan, çok saygılı, çok ahlaklı bir kardeşimizdir. Onu çok erken kaybetmenin acısını yaşıyoruz hep beraber. Kardeşimize belediyemize yapmış olduğu hizmetleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Haklarımızı helal edelim. Onun evlatları artık belediyenin evlatlarıdır. Şüpheleri olmasın ki Kepez Belediyesi’nin kanatları altındadırlar. Allah’tan bir daha böyle acıların yaşanmamasını diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Birçok belediye çalışanın katıldığı törende helallik alınmasının ardından Kepez Merkez Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Merhumun naaşı Kalavaklı Mezarlığı’na defnedildi.

Edinilen bilgiye göre belediyenin yasta olması sebebiyle Başkan Birol Arslan, ay sonunda gerçekleştirilmesi planlanan Folklorik Deve Gösterileri etkinliğini iptal etti.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 20/01/2022, Perşembe günü yayınlandı, 406 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com