Doğa yürüyüşleri Bayramiç’i öğretecek

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Rotamız Çırpılar Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü yönetimi adına Kulüp Başkanı Mustafa Göçmen, sporcular ile birlikte Ezine’de çeşitli ziyaretlerde bulunarak, kulüp faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundular.

Çanakkale Rotamız Çırpılar Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulüp Başkanı Mustafa Göçmen, beraberinde sporcular Hüseyin Çeşmeci, Ahmet Yavuz ve Mustafa İşgüzar ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ezine Kaymakamı Yunus Kızılgüneş, Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Soner Şahin’i yerinde ziyaret etti.

Yapılan görüşmede; dağcılık sporları, trekking, kanyon, tırmanış konularda bilgi veren kulüp üyeleri, ayrıca öğrencilerin doğa ile tanışmasına yardımcı olacak projelerini de anlattılar. Ezine ilçesinde doğa yürüyüşü yollarında ortak faaliyetler düzenlemek istediklerini ve gençlere eğitimler vererek, bölgenin kültürünü öğretmek istediklerini açıkladılar.

Ziyaretlerin olumlu geçtiğini söyleyen Kulüp Başkanı Mustafa Göçmen, kendilerinden destek sözü aldıklarını duyurarak, kendilerine teşekkür etti.

Gizem Tuğçe Bayhan


Bu haber 19/01/2022, Çarşamba günü yayınlandı, 319 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com