Madalyalar sahiplerini buldu

2 gün önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ÇASGED) tarafından il genelinden katılımla gerçekleştirilen bilek güreşi seçmeleri gerçekleştirildi.

Kulüp salonunda gerçekleştirilen bilek güreşi seçmeleri sabah 09.00 ‘da tartı ile başladı. Tartının ardından il bilek güreşi hakemi Hüseyin Kafa’nın sporculara bilek güreşi hakkında bilgiler vermesinden sonra müsabakalara geçildi. Birbiriyle yarışan sporcular heyecanlı bir müsabaka yapmanın yanında tecrübe kazandılar ve ildeki rakiplerini tanıma imkânı buldular.

Ata sporu bilek güreşi, sağ ve sol kol olmak üzere iki ayrı kategoride ve katılımcıların kilolarına göre farklı sıkletlerde yapıldığından her sporcu sadece kendi kilosundaki rakipleri ile karşılaştı. Tüm sporcuların lisanslı olarak bilek güreşi yapma imkânı elde ettiği müsabakalar gerçekleştirilen madalya töreni ile sona erdi.

Seçmelere katılım sağlayan tüm sporculara teşekkür eden Çasged Sağlık, Kültür ve Spor Komisyon Başkanı Erdal Erdem, “Seçmelere katılan sporcularla bilek güreşi antrenmanlarına her hafta Cumartesi günü saat 15.30 ‘da Çasged Kulüp Salonumuzda devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 15/01/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 134 defa görüntülendi
*