Başkan Uygun, gazetecileri ağırladı

7 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede hizmet veren basın mensuplarını yemekte ağırladı. Başkan Uygun, gazetecilerle fikir alışverişinde bulundu.

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, ilçede hizmet veren basın mensuplarıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Bayramiç’te görev yapan gazetecilerle belediye çalışmaları ve basındaki gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Uygun, gazetecilerin toplumun doğru bilgiye ulaşmasında büyük bir sorumluluğa sahip olduğunu vurguladı. Başkan Uygun, “Bütün zorluklarına rağmen görevini yapan tüm basın emekçilerinin Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Gazeteciliğin, layıkıyla yapıldığında en önemli ve anlamlı mesleklerden biri olduğunu düşünüyorum. Kendine has bir yapısı, zorlukları ve güzellikleri olan bu mesleği ilçemizde icra eden basın mensuplarıyla bir araya gelmekten mutluluk duydum” dedi. Yemeğe katılan gazeteciler, organizasyon için Başkan Uygun’a teşekkür etti.

Haber Merkezi


Bu haber 15/01/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 381 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com