“İyi Ki Varsın Eren”

7 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, jandarma personelleri ile birlikte Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmini izledi. Filmi izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

Vali İlhami Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, Çanakkale Jandarma Eğitim Merkez Komutanı J. Albay Tolga Yağan, protokol üyeleri ve jandarma personelleri ile birlikte pandemi kuralları çerçevesinde “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmini izledi.

17 Burda AVM sinema salonunda düzenlenen etkinlikte, filmi izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

Film gösteriminin ardından herkesi filmi izlemeye davet eden Vali İlhami Aktaş, “Bu yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile ile vatan için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet yâd ediyor, bir kez daha “İyi ki Varsın Eren” diyorum” diye konuştu.

Trabzon Maçka’da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in yaşam öyküsünü anlatan TRT ortak yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi, büyük ilgi görüyor.

Haber Merkezi


Bu haber 09/01/2022, Pazar günü yayınlandı, 529 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com