ÇOMÜ’den Ordu’ya kış desteği

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen sosyal gönüllülük projelerine bir yenisi daha eklendi.

Ordu’nun Korgan ilçesine bağlı Çayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrenciler için kışlık kıyafet kampanyası düzenlendi.

Kısa sürede tedarik edilen kışlık ihtiyaçlar toplandı. Etkinliğin koordinatörlüğü üstlenen Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın  ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren Ulupınar önderliğinde gönüllü öğrenciler öğrencilere hediyelerini iletti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi gönüllü öğrencileri, pek çok kişiye sevgi eli uzatmaya devam ediyor. Kısa sürede pek çok başarıya imza atan ÇOMÜ’lü gönüllü öğrenciler 2021 yılının son kampanyasını da özenle tamamladı. Ordu’nun Korgan ilçesine bağlı Çayırkent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde eğitim gören 30 öğrenci için pek çok kışlık kıyafet desteği sağlandı. Soğuk havaların etkisini arttırması ile birlikte 30 öğrenciye bot, bere, çorap, yelek ve okul çantası gönderildi. Gönüllü öğrenciler tarafından hızlı bir şekilde hazırlanan paketler kısa süre içerisinde Ordu’ya ulaştı. Kampanya 28- 30 Aralık tarihleri arasında tamamlandı.

Kampanya, Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren Ulupınar’ın koordinatörlüğünde gerçekleşti. Sosyal medya üzerinden yürütülen kampanyaya çok sayıda destek geldi.

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 01/01/2022, Cumartesi günü yayınlandı, 205 defa görüntülendi
*