Başkanların gündemi ekonomi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

CHP’li Belediye Başkanları, geçtiğimiz gün Kayseri’de bir araya geldiler. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılım gösterdiği çalıştayda, ekonomik sorunlar masaya yatırıldı ve yerel yönetimlerin sorunlarla nasıl baş etmesi gerektiği istişare edildi. Çanakkale’nin CHP’li belediye başkanları da çalıştaya katılım sağladılar.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kayseri’de gerçekleşen organizasyon ile ilgili sosyal medya hesabından bilgilendirmede ve paylaşımda bulundu. Başkan Gökhan konu ile ilgili yapmış olduğu paylaşımda, “CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayımızın ikinci günündeyiz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde halkçı başkanlarımızla “Herkes için CHP” anlayışı ile çıktığımız yolda ekonomik kriz ve bu kara kışta halka hizmet rotamızı belirliyoruz.

Çanakkaleli Başkanlar CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayı için Kayseri’de. Derdimiz derin yoksullukla, kapıya dayanan kara kışla mücadele eden halkımıza uzatacağımız dayanışma eli.

CHP’li Belediye Başkanları olarak gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmaları kapsamında farklı coğrafyalardan bir araya geldiğimiz il belediye başkanlarımızla kentlerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bilgi alışverişinde bulunuyoruz” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 19/12/2021, Pazar günü yayınlandı, 301 defa görüntülendi
*