Turan: “Kararlılığımız sürüyor”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, TBMM’de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüştü. Turan, görüşme ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmede “Çanakkale’mizin geneline doğalgazın gelmesi konusundaki kararlılığımız sürüyor” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gazi Meclis’te Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i misafir etti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Turan; “Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte Gazi Meclis’imizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken bir yandan da Çanakkale’mize yatırımların ve hizmetlerin gelmesi noktasında Bakanlarımızla sık sık görüşüyoruz. Bugün de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez Bey ile Gazi Meclis’te başta Çanakkale’mizdeki enerji yatırımlarını ve devam eden doğal gaz yatırımlarını istişare ettik. Çanakkale’mizin geneline doğal gazın gelmesi konusunda kararlılığımız sürüyor. Sayın Bakanımıza gözbebeğimiz Çanakkale’miz için gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 11/12/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 295 defa görüntülendi
*