“Faizle mücadelemizi güçlü bir şekilde başlattık”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ak Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Çanakkale’de ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ sloganı ile seminer düzenlendi. Seminerde Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler de sunum yapmasının ardından, gündemle ilgili basına açıklamalarda bulundu.

İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen programa İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Ak Parti İl Başkanı Naim Makas ve birçok partili katılım sağladı.

Birçok farklı sunumun yer aldığı etkinlikte Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler ‘Dünyanın Yeni Yıldızı Türkiye’ isimli sunumu katılımcılarla paylaştı.

Sunumunun ardından basın açıklaması yapan Eski Başbakan Yardımcısı İşler, “Onların heyecanını, 2023 hedeflerine nasıl kilitlendiğini ve 2023 seçimlerine şimdiden kolları sıvayıp hazırlandıklarını büyük bir heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini gördük” dedi.

“Faiz sarmalından kurtarmamız lazım”

İşler, “Bundan sonra ekonomiye yöneleceğiz. Ekonomik saldırıları hep birlikte takip ediyoruz. Türkiye’yi bu yıllardır içine düşürmüş oldukları faiz sarmalından kurtarmamız lazım. IMF boyunduruğundan ülkeyi kurtararak Ak Parti iktidarıdır. Şimdi faizle de mücadelemizi güçlü bir şekilde sayın cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlattık. İnşallah önümüzdeki aylarda bu mücadelenin semeresini de almayı ümit ediyoruz” şeklinde konuştu.

Gizem Tuğçe Bayhan


Bu haber 04/12/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 320 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com