Yenice doğalgaza kavuştu

1 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Aksa Doğalgaz son olarak, Yenice ilçesindeki çalışmalarını tamamlayarak konutlarda doğal gaz kullanımının başlandığını açıkladı. Yenice’de Çanakkale’de doğalgaza kavuşan ilçeler arasında yerini aldı. Çanakkale’nin ilçelerinde doğalgaz ile ilgili atılımlar hızla devam ediyor.

Aksa Doğalgaz 27 il, 212 ilçe ve beldede yatırımlarına devam ediyor. Yenice ilçesindeki çalışmalarını tamamlayan şirket, konutlarda doğal gaz kullanılmaya başlandığını duyurdu.

Yenice ilçesine gaz arzını sağlayan Aksa Doğalgaz ekipleri, abonelerin yaşadığı konutlarda rutin işlemlerini tamamlayarak gerekli kontrolleri sağladı. İlçedeki konutlarda sayaç ve ocakların kontrolünü gerçekleştiren ekipler, ilk doğal gaz ateşini yakarak abonelere kışın da gelmesiyle güvenli, kullanımı rahat ve kolay enerji kaynağıyla buluşmanın heyecanını yaşattı.

Türkiye’nin en büyük 51’inci şirketi konumunda bulunan Aksa Doğalgaz, evleri doğal gaz konforuyla buluşturmaya yönelik yatırımlarına devam edeceğini belirtti.

Çanakkale’nin ilçelerinde, doğalgaz ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sırasıyla Eceabat ve Geyikli için doğalgaz müjdesi verilmiş ve geçtiğimiz günlerde Geyikli’de ilk kazma vurulmuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 23/11/2021, Salı günü yayınlandı, 144 defa görüntülendi
*