Vali Aktaş köyleri tek tek inceliyor

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami AKTAŞ, okul, öğrenci yurdu ve köy ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Aktaş, geçtiğimiz günlerde de köylerde incelemelerde bulundu.

Yukarıokçular Köyü Muhtarı Mehmet Şahin, Kızılkeçili Köyü ve İğdelik Mahallesi Muhtarı Ahmet Kaftan, Yapıldak Köyü Muhtarı Günay Sevdik, Musaköy Köyü Muhtarı Salih Şahin ve Işıklar Köyü Muhtarı Ali Alp ile bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, incelemelerde bulunarak köylerin genel durumları, sorunları ve ihtiyaçları hakkında muhtarlardan bilgi aldı.

Ayrıca köy sakinleri ile sohbet ederek istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali İlhami Aktaş, sorunların çözümü noktasında gereken çalışmaların yapılacağını ve köylere en iyi hizmetleri getirebilmek için çalıştıklarını belirtti.

Ziyaret edilen köylerde ikamet eden vatandaşlarımız, köylerini ziyaret etmesinden duydukları mutluluğu ifade ederek, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Aktaş’a teşekkür ettiler.

Ayrıca Vali İlhami Aktaş, Yukarıokçular Köyü’nde ikamet eden Kıbrıs Gazisi İsmail Zeybek ile bir araya geldi.

Kıbrıs Gazisi İsmail Zeybek ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali Aktaş, kahraman gazimize ailesiyle birlikte sağlıklı bir ömür geçirmesi temennisinde bulundu.

Vali İlhami Aktaş’ın Çanakkale merkez ilçe köy ziyaretlerine Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Celil Sezgin eşlik etti.

Haber Merkezi


Bu haber 17/11/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 157 defa görüntülendi
*