Başkan Demirbaş güven tazeledi

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türk Eğitim Sen Çanakkale şubesi 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Şube Başkanı Resul Demirbaş ve yönetimi güven tazeledi.

Türk Eğitim Sen Çanakkale Şubesi geçtiğimiz gün genel kurula gitti. Başkan Demirbaş ve yönetim güven tazeledi. Konu ile ilgili Başkan Demirbaş değerlendirmelerde bulundu.

Demirbaş, “Çanakkale şubesi olarak 2014 yılında görevi devraldığımızda tüm ekiplerimizle “Gidilmedik yer bizim değildir” anlayışı ile hareket edip, okul okul, köy köy gezip her cana dokunduk.

Çok zor şartlarda 4 yıl sonunda, 1340 olan üye sayımızı 2017 de 2000 üyeye, 2021 ‘de ise 2400’e taşıdık. Türkiye genelinde, il bazında yetkiyi alan iki şubeden biri olduk. Bizlere destek olan her cana şükranlarımı sunuyorum.

Yönetim Kurulumuz, İlçe Başkanlarımız, Üniversite Temsilciliğimiz, İşyeri Temsilcilerimiz, Disiplin ve Denetleme Kurulumuz, Delegelerimiz, Kadın Komisyonumuz, Engelsiz Komisyonumuz ve üyelerimizle el ele vererek, kutsal bayrağı ötelere, ötelerin de ötelerine taşıyacağız.

Üstat, Nihal Atsız’ın ortaya koyduğu “Yufka yüreklilerle çetin yolların aşılamayacağı ve ölüm tasından içilip, ileriye atıldıktan sonra geri dönülmeyeceği” şuuruyla hak bildiğimiz yolda, hız kesmeden, her gün biraz daha güçlenerek yürüyeceğiz.

Bu duygularla Çanakkale Türk Eğitim-Sen camiasına tekrar teşekkür eder; demokratik olgunluğun ve katılımcılığın en güzel örneklerini sergileyen sendikamızın, geleceğine güç katmasını temenni ediyor, bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 15/11/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 246 defa görüntülendi
*