Yapı Yol Sen Bursa Şubesi’nden Çanakkale’ye ziyaret

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yapı Yol-Sen Bursa Şubesi örgütlenme gezisinde Karacabey Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Bandırma, Biga, Çanakkale Tapu ve Kadastro Müdürlükleri, Karayolları 142. Şube Şefliği, Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Çanakkale AFAD İl Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi.

Sendika tarafından yapılan bilgilendirmede, “İş kollarımızda yeni üyelerimiz sendikamıza katıldı. Sendika olarak çalışanlarımızın sendika ayrımı gözetmeksizin yanlarında olacağımızı sorunlarının sendikamızın sorunları olduğunu dile getirerek çözümleri birlikte tartışıp, daha yaşanır insan onuruna yakışır bir çalışma hayatını birlikte inşa edeceğimizi söyledik. Yeni üyelerimizin sendikamıza katılımı Çanakkale ilimizde bize güç vermiştir. Gerek Bursa şube olarak gerekse genel merkezimiz olarak iş kolları çalışanlarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu kamuoyu önünde de paylaşmak isteriz.

Üyelerimiz ile birlikte genel başkanımız Gültekin Narinli, Genel Merkez Genel Örgütlenme Sekreteri Erbil Karakoç, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcımız (sendikamız eski il yöneticisi) İrfan Mutluay ve Eğitim-Sen Çanakkale Şube Başkanımız Yasin Hacımusalar’ında katılımı ile kahvaltı gerçekleştirdik” ifadeleri yer aldı.

Haber Merkezi


Bu haber 14/11/2021, Pazar günü yayınlandı, 198 defa görüntülendi
*