Başkanlar tribünde buluştu

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz gün Ayvacık Belediyespor ile Çan Spor karşı karşıya geldi. Müsabakayı Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, tribünden birlikte takip ettiler. Müsabaka, gülen taraf ise Çan Spor oldu.

Hafta sonu gerçekleşen futbol müsabakası, belediye başkanlarını bir araya getirdi. Ayvacık Belediyespor ile Çan Spor karşılaşması için Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, tribünde yerlerini aldılar. Bir ara Başkan Bayram’ın, takıma, soyunma odasında moral konuşması yaptığı da görüldü.

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, konuyla ilgili yapmış olduğu paylaşımda, “Ayvacık Belediye Spor Kulübümüzün Çan spor ile oynadığı hazırlık maçına kulüp başkanımız sayın Mehmet Yeşil ile birlikte katılım sağladık önümüzdeki hafta başlayacak olan süper amatör küme maçlarında Ayvacık Belediye Spor Kulübümüze başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ise müsabaka ile ilgili “Yeni sezon öncesi hazırlıklarını tamamlayan ve hazırlık müsabakaları ile lige fırtına gibi girmesini ümit ettiğimiz Çan Spor’un 2021-2022 Sezonu açılış töreninde yerimizi aldık.

Dualar ve kurban kesimi ile sezona güzel bir başlangıç yapmak istiyor ve gençlerimize olan inancımız ile Çan Spor’a desteğimizi sürdürüyoruz.

Bugünkü hazırlık maçında Ayvacık Spor’u 2-1 skor ile mağlup eden takımımızı tebrik ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 08/11/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 237 defa görüntülendi
*