ÇOMÜ Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Hizmet Vermeye Başladı

4 hafta önce Güncel Sağlık
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Covid-19 salgını önlemleri çerçevesinde son teknolojik cihazlar ile hizmet verecek olan ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nde, ilk diş muayenesi, hasta kayıt biriminden randevusu oluşturularak ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’a yapıldı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi 01 Kasım 2021 tarihi itibariyle hasta kabulüne başladı. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat hasta kabulünün yapıldığı ilk gün Diş Hekimliği Fakültesi Kliniği’ni ziyaret etti.

Kliniği gezerek incelemelerde bulunan ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. İlgi Tosun, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Celal Genç ile Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hakan Eren de eşlik etti. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Diş Hekimliği Fakültesi’nin şehre ve bölgeye sağlayacağı faydanın altını çizdi. Fakültenin öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunarken, hasta hizmetlerinde de üst düzey bir hizmet sunacağını aktaran ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, emeği geçen herkese teşekkür ederek başarılar diledi.

ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı’nın Covid-19 pandemisinde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine yönelik talimatları doğrultusunda sadece randevulu hastalar kabul edilecek olup ilk muayene randevularını https://dishastanesi.comu.edu.tr adresinden alabilirsiniz.


Bu haber 07/11/2021, Pazar günü yayınlandı, 455 defa görüntülendi
*