İzgören’e büyük ilgi

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga TSO Girişimci Geliştirme Merkezi kapılarını Türkiye’nin önde gelen isimlerinden İzgören Akademi’nin kurucusu Yazar ve Eğitimci Ahmet Şerif İzgören’in “Değerlerle Yönetmek” Konferansı ile açtı.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) tarafından, üyelerine işlerini geliştirecek faaliyetler ve mesleki, kurumsal ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler kapsamında stratejik yönetim becerilerinin pekiştirilmesi, iş performanslarının artırılması ile verimlilik konusundaki yetkinliklerini artırmaya yönelik olarak Ahmet Şerif İzgören’in sunumuyla “Değerlerle Yönetmek” semineri düzenlendi.

Biga TSO’nun üyeleri için oldukça faydalı işlere imza attığına tanıklık ettiğini söyleyen Ahmet Şerif İzgören, ilgiyle izlenen sunumunda katılımcılara, kurumsallaşmanın sağlanması için gerekli olan kavramları anlatarak, kurum kültürünün öneminin altını çizdi. İzgören ayrıca; “Odanız, sizlerin birey olarak paranızla satın alamayacağınız bir eğitim programı hazırlamış. Bu kapsamda Biga TSO’yu üyelerine yaygın eğitim verilmesi konusundaki duyarlılığı nedeniyle tebrik diyorum” dedi.

HEDEF; ÜYELERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VERMEK…

Her fırsatta eğitimleri desteklediklerini belirten Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan “Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitimlere çok önem veriyoruz. Üyelerimize yönelik eğitimlerimiz bundan böyle de devam edecek. Eğitim konuları, üyelerimizden gelen anket sonuçlarına göre Eğitim Komisyonumuz tarafından dikkatle seçilmektedir. Düzenlenen eğitimlerle üyelerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmayı sürdürmeyi hedefliyoruz. 2021 yılı eğitim planımızda yer alan eğitim başlıklarından biri olan “Değerlerle Yönetmek” ile ilgili eğitimimizi düzenlemiş bulunmaktayız” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 05/11/2021, Cuma günü yayınlandı, 162 defa görüntülendi
*