Diş Hekimliği Fakültesi projeleri hayata geçiyor

3 ay önce Eğitim Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ Rektörü) Prof. Dr. Sedat Murat, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi tarafından organize edilen projeler hakkında bilgiler aktarılan ziyarette Vali İlhami Aktaş projeyi desteklerini belirtti.

Ziyarette, ÇOMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Cüneyt Erenoğlu, ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. İlgi Tosun, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hakan Eren ve Diş Hekimliği Fakültesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Celal Genç de hazır bulundu.

ÇOMÜ Diş Hekimliği Fakültesi tarafından organize edilen “çocuklara yönelik ağız ve diş sağlığı tarama” faaliyetlerinin yanı sıra bedensel ve zihinsel engelli vatandaşların evde tedavi görmelerine yönelik hazırlanan sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgiler aktarılan ziyarette projeyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Çanakkale Valiliği olarak projeyi desteklerini belirten Vali İlhami Aktaş, projelerin Çanakkaleliler için çok önemli olduğunu belirterek projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 30/10/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 402 defa görüntülendi
*