AK Parti Biga’da mahalle mahalle geziyor

1 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan önderliğinde çalışmalarını sürdüren ilçe teşkilat üyeleri, Biga’daki tüm mahalleri düzenli olarak ziyaret ederek mahalle teşkilatları ile bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı’nın haberine göre; Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte sahada çalışmalarına hız katan Başkan Nihat Borazan, Sakarya Mahallesi, Hamdibey Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yeniceköy Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Gazi Kemal Mahallesi, Turan Mahallesi ve İstiklal Mahallesi’nde Mahalle Başkanları ve Mahalledeki teşkilat mensupları ile görüştü.

BORAZAN’DAN PARTİ NEFERLERİNE TEŞEKKÜR

Teşkilatlanma çalışmalarının önemini ısrarla hatırlatan Başkan Nihat Borazan gerçekleştirdiği ziyaretler için şu açıklamayı yaptı:

“Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar en çok önem verdiğimiz mahalle teşkilatlarımızın her birini ayrı ayrı mahallelerimizde ziyaret ettik. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde hem mahallemizdeki teşkilat çalışmalarımızı değerlendirdik hem de mahallemizdeki teşkilat mensuplarımız ile sohbet ettik. Bu şekilde mahalle ziyaretlerimizi belirli periyotlarla sık sık yapacağız.

Biga Teşkilatımızın bel kemiği fedakarlık ve gayretleriyle AK Parti’mizin yılmaz neferleri, Mahalle Başkanlarımıza ve görev alan yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 


Bu haber 26/10/2021, Salı günü yayınlandı, 219 defa görüntülendi
*