Kızılay kermesi dikkat çekti

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kızılay Çanakkale Şubesi Kadın Teşkilatı tarafından kermes düzenlendi. Düzenlenen kermese AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da katıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, gerçekleşen etkinlik ile ilgili sosyal medyada yapmış olduğu bilgilendirmede, “Türk Kızılay Çanakkale Şubesi Kadın Teşkilatı tarafından yürütülen “Şenlendirme Projeleri” kapsamında düzenlenen kermese katıldık. Kermeste birbirinden değerli, el emeği ürünleri, en önemlisi güçlü bir dayanışmayı gördük. Türk Kızılay Çanakkale Şubemize ve Kadın Teşkilatına, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Halk Eğitim Müdürlüğümüze, kursiyerlerimize ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Programa AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Çanakkale Kızılay Şube Başkanı Ergin Sezer, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ile STK temsilcileri katıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 25/10/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 238 defa görüntülendi
*