Lapseki “Mobil Demokrasi” Uygulamasına dahil oldu

1 ay önce Güncel Teknoloji
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tüm Türkiye Belediyelerinin içinde olduğu mobil etkileşim platformu olan “Mobil Demokrasi” Uygulamasına dahil olan Lapseki Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve etkin hizmet vermeyi hedefliyor.

Lapseki Belediyesi tarafından “Vatandaşlarımıza “Mobil Demokrasi” Uygulamasıyla Daha Hızlı Hizmet Verilecek” başlığı ile paylaşılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Tüm Türkiye Belediyelerinin içinde olduğu mobil etkileşim platformuna dahil olan Lapseki Belediyemiz, vatandaşlara daha hızlı ve etkin hizmet vermeyi hedefliyor. Android ve iPhone OS destekli akıllı telefonlarda da kullanılabilecek uygulama içerisinde haber bildirimleri, lokasyon bildirimleri, anket, şikayet/öneri, proje içerikleri barındıracak. Belediyelerin ihtiyaçlarına göre geliştirilebilen uygulama Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor.

“Erken müdahale etme imkanı verecek”

Vatandaşlar uygulama sayesinde şikayet ve önerilerini dilerse fotoğrafını da ekleyerek ilgili birimlere daha hızlı ulaşabilecek. Gelen tüm veriler anında görülerek daha erken müdahale etme imkanı verecek.

Vatandaşların uygulama hakkında bilgilendirilmesi için billboard çalışmaları ve tanıtım videoları Lapseki Belediyemizin sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.”

Haber Merkezi


Bu haber 24/10/2021, Pazar günü yayınlandı, 234 defa görüntülendi
*