ÇTSO heyeti Denizli Valiliğini ziyaret etti

3 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Meclis Başkan Yardımcısından oluşan heyet, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Denizli Valiliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Tennioğlu ve Ersin Kahraman ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Sayın Valimiz ile Ezine Kaymakamlığı döneminde verimli işbirliklerimiz oldu”

Valilik ziyaretiyle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Bugün Denizli Valiliğini ziyaret ederek bir dönem Ezine Kaymakamlığı görevinde bulunan Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret ettik. Kendileriyle Ezine Kaymakamlığı döneminde verimli çalışmalarımız ve işbirliklerimiz oldu. Ezine Gıda İhtisas OSB kuruluş aşmalarında ve görevi süresince büyük desteğini gördük. Bir büyükşehirde Valilik görevinde olması bizleri gururlandırdı. Sayın Valimizle çok sıcak ve verimli bir görüşme yaptık. Kendimizi evimizde gibi hissettiren Sayın Valimize misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 20/10/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 224 defa görüntülendi
*