Çanakkale “Kalkınma Zirvesi”ne damga vurdu

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi gerçekleşti. Gerçekleşen etkinlikte, Çanakkale Belediyesi’de standı ile alanda yer aldı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’lun yan yana geldiği anlar ilgi çekti. Kılıçdaroğlu Çanakkale standında ürünleri detaylı bir şekilde inceledi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, gerçekleşen zirve ile ilgili sosyal medya hesabından yapmış olduğu değerlendirmede, “CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile başladı. Ben ve ekibim Çanakkale’mizin ürettiği ürünler ve belediyemizin tarıma verdiği destekler için zirvedeki yerimizi aldık.

Çanakkale Belediyemizin standını ziyaret eden CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Tarımdan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Orhan Sarıbal’a Troiada Kadın Kooperatifimizin üretimleri ve Çanakkale’mizin tescilli ürünlerini tanıttık.

Çanakkale’mizin bereketli topraklarında yetişen ürünlerini maharetli ellerde mamüle dönüştüren, ehil ellerde tüketiciyle buluşturan kooperatiflerimizin çalışmaları Sayın Genel Başkanımızdan tam not ve övgü aldı. Bu sürece emeği geçen, teri dökülen herkese çok teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 30/09/2021, Perşembe günü yayınlandı, 236 defa görüntülendi
*